Український хореограф розповів про роботу над постановкою номера Джамали

коментувати
Щоб не відволікати увагу від пісні, танцюристів вирішили не залучати

Щоб не відволікати увагу від пісні, танцюристів вирішили не залучати

Український хореограф Костянтин Томільченко, який створював номер Джамали для Євробачення, розповів, в чому полягає ідея постановки на пісню 1944.

Онлайн-трансляція другого півфіналу Євробачення 2016.

"Ми використовували різні символи, щоб максимально передати глядачеві характер і настрій пісні. Лазерний тунель - це якийсь портал між минулим і сьогоденням. Дерево символізує нове життя. Є в графіці й інші візерунки, що символізують історію народу. А сама Джамала - вона як душа і голос всіх тих людей, про яких розповідає", - цитує Томільченко eurovision.stb.ua.

Також повідомляється, що графіку для номера Джамали створював один з флагманів українського мультимедійного виробництва, компанія Front Pictures.

"Ми розробляли паралельно три варіанти графіки, починаючи від натуралізму (каміння, трава, пташки) і закінчуючи якимись геометричними фігурами. У результаті зійшлися на тому, що найкраще підходило до пісні", - додав хореограф.

За його словами, рішення не використовувати в постановці танцюристів було прийнято, щоб не відволікати увагу від змісту пісні.

"Будь-який додатковий об'єкт на сцені перетягує на себе увагу глядача, їх добре використовувати при невигадливому тексті. Закінчилася пісня - і думаєш, а які ж у ній були слова, які супроводжували цей прекрасний візуальний ряд? Мені здається, останнім часом на Євробаченні таких пісень - більшість. Пісня Джамали інша, це глибока, серйозна історія і приголомшлива енергетика", - сказав Томільченко.

Фінал Євробачення 2016 відбудеться 14 травня. В конкурсі беруть участь 42 країни: Болгарія, Боснія і Герцеговина, Україна і Хорватія повернулися на конкурс.

Україну на конкурсі в цьому році представляє виконавиця кримськотатарського походження Джамала.

ВСІ НОВИНИ ПРО ЄВРОБАЧЕННІ ЧИТАЙТЕ В СПЕЦТЕМІ НВ

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: