The Guardian розмістила на обкладинці фото Джамали із заголовком "Ти слухаєш, Путін?"

коментувати
Переможниця Євробачення-2016 з'явилася на обкладинці британської газети

Переможниця Євробачення-2016 з'явилася на обкладинці британської газети

Британська газета The Guardian розмістила знімок переможиці конкурсу Євробачення-2016 на на першій шпальті із заголовком: "Ти слухаєш, Путін?".

У статті присвяченій фіналу Євробачення-2016, зазначили, що пісня-переможиця має історичний контекст. Також журналісти торкнулися теми депортації кримських татар радянською владою та політичній ситуації у сучасному Криму.

"Якщо я виграю, це буде означати, що сучасні європейці не байдужі і готові почути про біль інших людей, і готові співчувати", – розповіла Джамала телефоном виданню.

Також вона пояснила журналістам, що не могла стати осторонь того, що відбулося з її народом.

Читайте також: "Наступне Євробачення - у звільненому Криму!": Як соцмережі відреагували на перемогу Джамали

"Звісно, ця пісня також і про 2014 рік. Ці два роки принесли багато смутку в моє життя. Уявіть – ви творча людина, співачка, але протягом двох років не можете приїхати додому. Ви бачите свого 90-літнього хворого дідуся по Skype, але не можете приїхати до нього. Що я мала робити: просто співати гарненькі пісеньки та забути про це? Звісно, я не можу так", - сказала вона виданню.Нагадаємо, українська співачка кримськотатарського походження Джамала з піснею 1944перемогла у фіналі пісенного конкурсу Євробачення-2016, який проходив у Стокгольмі (Швеція). Її пісня присвячена депортації кримських татар у 1944 році. За результатами голосування національних журі країн-учасниць Євробачення-2016 і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: