Організатори Євробачення відреагували на петицію глядачів, "незадоволених" результатами конкурсу

коментувати
Організатори Євробачення не збираються переглядати результати останнього конкурсу

Організатори Євробачення не збираються переглядати результати останнього конкурсу

Європейський мовний союз відреагував на петицію глядачів, "незадоволених" результатами Євробачення-2016, пише DW.

Зокрема, у прес-службі Європейського мовного союзу у відповідь на інтернет-петицію проти результатів конкурсу в Стокгольмі повідомили, що Україна залишається переможцем пісенного конкурсу.

"Ми розуміємо, що не кожен погоджується з підсумками "Євробачення" цього року, проте в конкурсі, результати якого ґрунтуються на суб'єктивних і часто особистих думках, завжди будуть незгодні", - йдеться в заяві.

Також організатори підкреслюють, що, незважаючи на це, підсумки конкурсу, безумовно, залишаться в силі, і закликають всіх, хто підписав петицію прийняти результати, отримані у відповідності з правилами, і продовжити конструктивний діалог про удосконалення Євробачення.

Як пише DW, петиція на сайті change.org, звернена до Європейського мовного союзу для перегляду результатів пісенного конкурсу Євробачення-2016, менше ніж за добу з 16 по 17 травня зібрала понад 300 000 підписів.

14 травня в ході гранд-фіналу Євробачення 2016, який пройшов у Швеції, згідно з результатами глядацького голосування і оцінок журі, переможцем стала представниця України співачка Джамала. Її пісня була присвячена депортації кримських татар у 1944 році.  

За правилами конкурсу, наступне Євробачення має пройти в країні, виконавець якої переміг у попередньому. Таким чином, конкурс Євробачення - 2017 пройде в Україні

ВСІ НОВИНИ ПРО ЄВРОБАЧЕННЯ ЧИТАЙТЕ В СПЕЦТЕМІ НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: