Команда Євробачення 2017 в Україні відмовилася від роботи над конкурсом

коментувати
Команда Євробачення 2017 в Україні відмовилася від роботи над конкурсом

Команда, що працювала над проведенням пісенного конкурсу Євробачення 2017 в Україні офіційно оголосила про припинення роботи над підготовкою та проведенням конкурсу.

В офіційній заяві, яка опинилася у розпорядженні НВ, команда Євробачення 2017 року прокоментувала причини свого рішення. Зокрема, в заяві зазначається, що в грудні, отримавши підтвердження від ЄВС про те, що пісенний конкурс дійсно відбудеться в Києві, команду позбавили всіх повноважень, призначивши нового фактичного керівника конкурсу в Україні, якого наділили повним контролем всіх аспектів Євробачення.

«З жалем повідомляємо, що наша команда не може прийняти подібне призначення і не вбачає можливості продовжувати свою роботу в проекті з підготовки та проведення Євробачення в Україні», - наголошується в заяві.

В офіційній заяві команда Євробачення 2017 також відзначила відсутність прозорості при прийнятті рішень по ключових напрямках роботи:

«Запропонована нам нова структура управління Конкурсом, відсутність прозорості під час ухвалення рішень за ключовими напрямками роботи, відсутність юридичних зобов’язань перед залученими до роботи над Конкурсом спеціалістами, зрив термінів проведення тендерів, — усе це, на наш погляд, заважає якісній і своєчасній підготовці до проведення Конкурсу в Україні», - йдеться в заяві.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: