Євробачення 2016. Європейський мовний союз дискваліфікував російську суддю конкурсу

коментувати
Сергій Лазарєв продовжує участь у конкурсі

Сергій Лазарєв продовжує участь у конкурсі

Організатори міжнародного пісенного конкурсу Євробачення висловилися щодо скандалу з членом журі від РФ співачкою Анастасією Стоцькою, яка порушила правила, прокоментувавши виступи учасників під час генеральної репетиції.

Європейський мовний союз прийняв рішення дискваліфікувати російську суддю, а її голос вважати недійсним. Про це повідомляється на офіційному сайті Євробачення.

Онлайн-трансляція першого півфіналу Євробачення 2016

«Довіра до журі є критично важливим аспектом. Ми задоволені пропозицією дискваліфікувати члена журі, адже така поведінка є неприйнятною на конкурсі Євробачення», - заявив керівник консультативної групи Франк-Дітер Фрейлінг.

Нагадаємо, відео трансляції репетиції Євробачення в Стокгольмі було опубліковано на каналі ESC Planet на YouTube. Під час перегляду Стоцька прокоментувала учасників з Нідерландів та Вірменії, заявивши, що буде голосувати за Вірменію. Однак за правилами конкурсу, журі повинні дивитися репетиції онлайн і виставити оцінки лише після їх закінчення - розкриття результатів голосування журі може загрожувати серйозними штрафами і навіть дискваліфікацією країни.

ВСІ НОВИНИ ПРО ЄВРОБАЧЕННЯ ЧИТАЙТЕ В СПЕЦТЕМІ НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: