Джамала обрала ескіз сукні для Євробачення-2016

Українська виконавиця, кримчанка Джамала обрала ескіз наряду, в якому виступить на пісенному конкурсі Євробачення-2016 в Стокгольмі (Швеція)
Як повідомив Vogue, автором обраного виконавицею вбрання став 22-річний дизайнер Іван Фролов. "З одного боку, дизайнерам було складно, тому що вони не знали концепцію мого номера на Євробаченні. З іншого боку, моя героїня існує в наш час, вона сучасна дівчина, і якщо дизайнери цікавляться моєю музикою і знають мене, запропонувати відповідний моїй
коментувати
Джамалі сподобалася уважність дизайнера до деталей

Джамалі сподобалася уважність дизайнера до деталей

Українська виконавиця, кримчанка Джамала обрала ескіз наряду, в якому виступить на пісенному конкурсі Євробачення-2016 в Стокгольмі (Швеція).

Як повідомив Vogue, автором обраного виконавицею вбрання став 22-річний дизайнер Іван Фролов.

"З одного боку, дизайнерам було складно, тому що вони не знали концепцію мого номера на Євробаченні. З іншого боку, моя героїня існує в наш час, вона сучасна дівчина, і якщо дизайнери цікавляться моєю музикою і знають мене, запропонувати відповідний моїй пісні образ було не так вже складно", - заявила Джамала.

За словами співачки, їй дуже сподобалася уважність дизайнера до деталей та її особистих побажань. "Він ніби зчитав мої думки: мені завжди дуже хочеться відкрити руки, але при цьому зробити їх більш жіночними, чи що. І Фролов потрапив в точку: запропонував об'ємні рукава. Це красиво, зручно й дуже ніжно", - сказала виконавиця.

Також Джамалі сподобалися і штани з мереживним візерунком. "В мереживах є нотка етніки, причому нотка тонка, ненав'язлива - і це саме те, що потрібно пісні 1944 - ця пісня і ця історія універсальні. Мені дуже подобається, що поверх штанів ніби накинуте плаття - значить, образ буде жіночний, крім того, зручний і дасть мені можливість рухатися, жити в цій пісні", - додала вона.

Нагадаємо, 61-й конкурс Євробачення відбудеться в столиці Швеції - Стокгольмі. Дати обох півфіналів - 10 травня і 12 травня.

Великий фінал конкурсу глядачі зможуть побачити в прямому ефірі 14 травня 2016 року, у ньому візьмуть участь 26 країн, які успішно пройшли відбір.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: