Топ-5 найбільш невдалих чоловічих сорочок, – точка зору

коментувати
Топ-5 найбільш невдалих чоловічих сорочок, – точка зору
www.pixabay.com

Мій хіт-парад сорочок за підсумками близькосвітських заходів, засідань комітетів Верховної Ради, офіційних зустрічей сильних світу цього та посиденьок за добрим К'янті у пафосних ресторанах міста Києва.


Та гори воно все вогнем, - сказав сам собі продавець Василь

і виніс клієнту свою власну сорочку

Немає нічого більш високоінтелектуального, аніж разючим мечем сатири громити наліво і направо співвітчизників, які нічого не підозрюють, які сьогодні без задньої думки одягалися в те, що було, і вирушили на службу, що їх облагороджує.

Співвітчизників, яким і так важко і незатишно в цьому постійно мінливому світі тенденцій, кроїв та імен дизайнерів. Тільки розібрався, що дизайнер Том Форд Гуччі, як бац! і він вже сам собі режисер. А у Гуччі дизайнером не був тільки ледачий, не встиг вчасно надіслати своє резюме.

Тільки змирився з думкою, що і в Україні можна купувати гідні речі, одягатися з голочки, користуватися кравцями і підганяти по фігурі все, що тільки можливо – бац! і нове віяння. Тепер потрібно не речі підганяти, а себе під потрібний, рекомендований глянцем (суспільством, колом спілкування, партією, комітетом Ради) розмір.

Співвітчизників, яким, завдяки всюдисущим фотографам і журналістам доводиться носити незручні корпоративні краватки, важке взуття (треба ж відповідати), надягати похмурі костюми і непомітні годинники (за ціною бюджету районного центру на Закарпатті).

Є тільки одна річ, яка залишилася поза зоною критики – стара добра сорочка

Є тільки одна річ, єдина, що залишилася поза зоною критики, поза зоною прямого впливу блогерів, фешн-редакторів та інших похмурих індивідуумів, що не здала ані дюйма нашого з вами гардеробу, незважаючи на тенденції, покази, рубрики «Поради стилістів» та колонки ідейних людей від стилю в онлайн виданнях. Стара добра сорочка, сорочечка, льоля, льолечка тощо.

Нижче – мій хіт-парад найкращих сорочок, за підсумками минулих близькосвітських заходів, засідань комітетів Верховної Ради, офіційних зустрічей сильних світу цього і посиденьок за добрим К'янті у пафосних ресторанах міста Києва.

  1. Сорочка безрозмірна. Куплена з таким розрахунком, що ваше тіло буде вентильоване в разі настання тропічної спеки на окремо взятій виборчій дільниці. Обсяг полотна, витраченого на виробництво цієїсорочки, перевищує державне замовлення по бавовні для дитячих дошкільних закладів. П'ять балів за "крій".
  2. Сорочка з коротким рукавом. Класика. Тільки в наших Палестинах є ще могікани, які незважаючи ні на що, як і раніше, вірні старій колгоспній сорочці з коротким рукавом. Тут є все – і обсяг, необхідний для вентиляції втомленого після трудів праведних тіла, і можливість, як лебідь ясна, змахнувши рукою, запустити додатковий потік повітря в святая святих, у благородні пахви, що вишукано пахнуть. П'ять балів за "дизайн".
  3. Сорочка з високою стійкою. Непросто високою, а Бурдж Халіфа стійкою, з двома – трьома гудзиками. Ваші благородні вуха, втомлені від обговорення принципових питань на раді директорів найбільш виробничого з усіх виробничих комплексів, можуть спокійно деякий час відпочити, вмостившись безпосередньо на стійці вашої сорочки. П'ять балів за "практичність".
  4. Сорочка кольору пожежа в джунглях, вдягнута під піджак. Викликає заздрість у колег, які ще не відвідали у звітний період Карибські острови; ненависть у борців з корупцією, які підозрюють, що саме за незадекларовані гроші була придбана ця косоворотка, яка всім своїм виглядом показує, що її володаря руки брали і брали, і брали; бажання кинути все і поїхати світ за очі у водія транспортного засобу, котрий підкинув товариша в пальмах на місце його тимчасової дислокації, тобто на роботу. П'ять балів за дратівливий чинник.
  5. Картата сорочка під гудзики з краваткою. Ви не Ральф Лоран і не відомий паризький модник, ви навіть не модель, хоча на фотографіях виходите досить непогано. Особливо якщо втягнути живіт і розправити плечі. Так ось, ця картата сорочка, виготовлена спеціально для любителів скакати галопом з ласо, носити чоботи, чоботи зі шпорами і джинси Levi's, явно дисонує з бордовою краваткою, дбайливо зав'язаною кілька років тому продавцем-консультантом елітного бутіка на Софійській площі. П'ять балів за колаж.

Вам, товаришу, не догодиш, то це не те, то це не це, вже і до сорочок добралися. Що ж нам і майки під сорочку вже не одягати?

Про майку забув, mea culpa.

Виправлюся. Затаврую ганьбою, віддам вогню праведному. Чекайте.

Ваш. Крапка. Я.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: