Учені розповіли, чи варто слухати музику під час фітнесу

коментувати
Фахівці з'ясували, чи корисно слухати музику під час занять спортом
© André Films/Flickr

Фахівці з'ясували, чи корисно слухати музику під час занять спортом

Експерти визначили, в яких випадках музика впливає на тренування позитивно, а в яких – її краще вимкнути.

На думку фахівців, при різних типах фізичної активності доцільність музики різна, передає The Telegraph. Під час бігу чи їзди на велосипеді вона доречна і навіть необхідна, а при інтенсивних силових вправах може нашкодити.

Персональний тренер з Twenty Two Training Далтон Вонг стверджує, що, слухаючи музику, дуже складно не відволікатися на її ритм. Роблячи деякі вправи з глибоким спокійним диханням швидку мелодію в навушниках краще вимкнути або замінити на повільну, розслаблюючу.

Під час бігу ритмічні треки цілком доречні. «Я знаю людей, які за допомогою музики били свої особисті рекорди», - говорить інструктор тренажерного залу 1Rebel Еліс Рікард.


© Sascha Kohlmann/Flickr

© Sascha Kohlmann/Flickr


Доктор психології з Університету Брунеля Костас Карагеоргіс прийшов до висновку, що музика під час фітнесу надихає на більші зусилля і підвищує продуктивність тренувань. Також приємні треки допомагають швидше відновитися після навантажень, як фізично, так і розумово.

Повністю виключити музику важливо при інтенсивних навантаженнях, під час яких посилюється приплив крові до оболонки внутрішнього вуха. Додатковий тиск на вухо у вигляді гучної музики може погіршити слух.

Для тренувань слід вибирати музику, яка буде покращувати настрій і мотивувати на відмінний результат. Після вечірнього фітнесу, перш ніж заснути, експерти рекомендують послухати легкий ніжний трек.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: