Учені назвали харчування за принципом "всього потроху" неефективним

коментувати
Дослідження показало, що харчуватися різноманітно - шкідливо
© Rosanna Leung/Flickr

Дослідження показало, що харчуватися різноманітно - шкідливо

Нове дослідження, в якому взяли участь більше 6 тисяч чоловік, показало, що відоме правило дієтичного харчування не приносить такої користі, як здається.

Експерти з'ясували, що вживання всього, але в міру, веде до появи зайвих кілограмів, повідомляє Men's Fitness. Різноманітне харчування не завжди гарантує здоров'я організму, частіше воно негативно відбивається на об'ємі талії.

Учені з Наукового центру здоров'я при Техаському університеті в Х'юстоні та Школи науки і політики харчування Фрідмана при Університеті Тафтса провели аналіз харчування і стану здоров'я 6814 чоловік.

Протягом п'яти років одні учасники експерименту харчувалися різноманітними продуктами, в той час як раціон інших був скромніший.

Результати дослідження виявилися такими: люди, які їли, що хотіли, хоч і в міру, помітно погладшали і додали сантиметрів до об'єму талії на 120% більше тих, хто харчувався менш різноманітно.

Несподіваним відкриттям стало те, що люди, чий раціон був більш різноманітним, насправді мали гіршу якість харчування. Вони їли менше фруктів і овочів і більше обробленого м'яса, десертів, солодкої газованої води.

Провідний дослідник, доктор медичних наук, Даріуш Мозафаріан зазначає, що здорове харчування передбачає невеликий асортимент продуктів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: