Соломія Вітвіцька, Олена Мусієнко, Маша Виноградова на показі колекції Olena Dats'

коментувати
Соломія Вітвіцька, Олена Мусієнко, Маша Виноградова на показі колекції Olena Dats'

На створення колекції SS 17, Олену Даць надихнули чорно-білі фільми класика італійського кінематографа Федеріко Фелліні. Особливо його картина "Солодке життя". Саме тому колірна гама колекції витримана в білому, сірому й чорному кольорі..

Незважаючи на лаконічну колористику, крій одягу бунтує проти правил, утворюючи сплеск елегантності і життєрадісності. "Dolce Vita", - говорить Олена Даць, захоплюючись роботою режисера, але сюжет її колекції розсовує рамки картини, демонструючи, що в житті завжди є місце для щастя, мріям і відпочинку, головне вміти насолоджуватися цим.


nkl_3453

Соломія Вітвіцька


Сукні, які завжди були головною складовою колекцій бренду Olena Dats' в новому сезоні змінилися, знайшовши повітряні, як безе, шовкові спідниці, витончені коктейльні силуети і лаконічний сорочковий крій.


nkl_3482

Олена Мусієнко


Абсолютна жіночність у новій колекції Olena Dats' читається в кожній деталі: силуети об'ємних речей формуються завдяки защипам і воланам, утворюючи найлегші хмаринки. Шовкова тканина з горизонтальними лініями, які нагадують гребені хвиль, створює додатковий ефект багатошаровості. Елегантні сукні з тонкої бавовни, дозволяють виглядати вишукано навіть у найспекотніші дні.


nkl_3755


У цій колекції дизайнер вирішила піти на експеримент і змістити акцент з суконь на комбінезони і брючні костюми різного крою: з широкими або вузькими брюками, в яких комфортно, як на капітанському містку розкішної яхти, так і на прогулянці вздовж морського узбережжя.


nkl_3461

Маша Виноградова


nkl_3498

Дмитро і Тетяна Слесаревы


nkl_3458

Наталка Карпа


nkl_3662

Olena Dats' SS 17


nkl_3539

Костянтин Путиленко


nkl_3470_1_01Ю

Юлія Синькевич


nkl_3492

Хіль Олена


nkl_3527

Ірина Данилевська


nkl_3523

Оксана Майжара


nkl_3562

Іван Фотеско


nkl_3441

Руслан Багінський, Ганна Мостова, Вікторія Семерей


nkl_3442[I


nkl_3497
nkl_3446

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: