Гетеросексуальних жінок не існує - британські вчені

коментувати
На думку психологів, нема жінок, яких збуджують виключно чоловіки
© Unsplash/Pixabay

На думку психологів, нема жінок, яких збуджують виключно чоловіки

Недавнє дослідження показало, що жінок із гетеросексуальною орієнтацією немає. Усі жінки - або лесбіянки, або бісексуалки.

Учені виявили, що жінки, які стверджують, що їх приваблює лише протилежна стать, насправді збуджуються як при вигляді оголених чоловіків, так і при вигляді оголених жінок, повідомляє The Independent.

До такого висновку дійшли фахівці кафедри психології британського Ессекського університету. В експерименті, який очолив доктор Джеральф Ріджер, взяло участь 345 жінок.

Спочатку жінкам був показаний ряд відео, потім їх попросили відповісти на кілька запитань. Психологи відстежили реакцію жінок на кадри з відео, зокрема, проаналізували розширення зіниць у відповідь на сексуальні подразники.

Жінки, що віднесли себе до гетеросексуалок, відчули сильне збудження і від привабливих чоловіків, і від осіб своєї ж статі. У свою чергу, лесбіянки показали більш сильні реакції на жінок.

Доктор Ріджер заявив: "Хоча більшість жінок запевняють, що цікавляться тільки чоловіками, факт у тім, що всі вони або бісексуальні, або гомосексуальні. Але ніколи не гетеро".

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: