Флора і фауна в колекції Jean Gritsfeldt SS 17

коментувати
Показ колекції Jean Gritsfeldt SS 17

Показ колекції Jean Gritsfeldt SS 17

Український дизайнер Жан Гріцфельдт любить вибирати незвичайні майданчики для показу своїх колекцій. Цього разу гостей запросили в Національний науково-природничий музей НАН України..

Нова колекція Жана Гріцфельдта Fragments of Summer присвячена темі антиглобализації. «Природа створена для людини. Оточення, в якому ми народжуємося і живемо, – щось давнє і незвідане до кінця, зі своєю системою координат, власними законами і загадками. Тваринний світ, геологія, ботаніка, те, що визначає єднання людини з природою, змушує замислитися про шкоду глобалізації, всесвітнього потепління, парникового ефекту, повертаючи нашу увагу до витоків – до того, з чого все починалося», – так дизайнер описує колекцію.


jean-gritsfeldt_ss17-21_03


У колекції представлені як чоловічі, так і жіночі образи. В настрої превалює естетика 90-х: сукні, жакети, топи оверсайз, блейзери, легкі плащі і штани. Дизайнер використовує шовкові тканини, бавовну, декоровану вишивкою, трикотаж, паєтки, рваний денім.


jean-gritsfeldt_ss17-27_02

По колористиці показ був розділений на два блоки: перший – це темні фарби, поєднання чорного і білого, а другий – яскраві анімалістичні принти, насичені відтінки помаранчевого і зеленого. Аксесуарами колекції стали нашивки у вигляді тварин, що живуть у савані, сумки на пояс і чокери.


jean-gritsfeldt_ss17-38_01


jean-gritsfeldt_ss17-14

jean-gritsfeldt_ss17-19

jean-gritsfeldt_ss17-11

jean-gritsfeldt_ss17-26

jean-gritsfeldt_ss17-35

jean-gritsfeldt_ss17-29

jean-gritsfeldt_ss17-1


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: