Дослідження пролило світло на головний фактор, що впливає на тривалість шлюбу

коментувати
Основним фактором, що впливає на тривалість шлюбу, є вища освіта
© debowscyfoto/Pixabay

Основним фактором, що впливає на тривалість шлюбу, є вища освіта

Опитування, проведене дослідницькою організацією Pew Research Center у Вашингтоні, пролило світло на головний чинник успішного шлюбу.

Вченим вдалося з'ясувати, що основним чинником, що впливає на тривалість шлюбу, є вища освіта, пише NY Post.

Зокрема, опитування показало, що 78 відсотків жінок зі ступенем бакалавра залишалися в шлюбі не менше 20 років, якщо це був їх перший шлюб. Лише 40 відсотків опитаних жінок, які не навчалися в університеті, прожили в шлюбі не менше 20 років.

Опитування за участю представників сильної статі продемонструвало, що 65 відсотків чоловіків зі ступенем бакалавра залишалися в шлюбі не менше 20 років, якщо це був їх перший шлюб. У свою чергу, 50 відсотків менш освічених представників сильної статі, які не закінчили університет, прожили в шлюбі не менше двох десятиліть.

«Вища освіта є хорошим показником рівня економічних ресурсів. Високоосвічені люди мають велику фінансову стабільність. Фінансова нестабільність є однією з ключових причин розлучення», - говорить професор соціології Сьюзан Браун з Університету Боулінг Грін.

Раніше Бюро трудової статистики США також назвало вищу освіту одним з ключових показників того, чи розлучиться в майбутньому людина. Аналіз статистичних даних про розлучення показав, що люди без вищої освіти розводяться на 10 відсотків частіше тих, хто закінчив університет.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: