Сутінки цивілізації: культовий Бенксі створив похмуру протилежність Disneyland - фоторепортаж

Dismaland – саме так називається тематичний парк "атракціонів", створений знаменитим вуличним художником Бенксі
У занедбаному будинку в місті Вестон-Сьюпер-Мер (Англія) і навколо нього представлені нові роботи автора і ще понад 50 художників, повідомляє The Guardian. За словами Бенксі, цей парк зовсім не підходить для маленьких дітей, оскільки в Dismaland багато інсталяцій, здатних зруйнувати мозок п'ятирічної дитини. “Це місце - хаотичний новий світ,
коментувати
Парк для дорослих
Фото: banksy.co.uk

Парк для дорослих

Dismaland – саме так називається тематичний парк "атракціонів", створений знаменитим вуличним художником Бенксі.

У занедбаному будинку в місті Вестон-Сьюпер-Мер (Англія) і навколо нього представлені нові роботи автора і ще понад 50 художників, повідомляє The Guardian.

За словами Бенксі, цей парк зовсім не підходить для маленьких дітей, оскільки в Dismaland багато інсталяцій, здатних зруйнувати мозок п'ятирічної дитини. “Це місце - хаотичний новий світ, куди можна втекти від безглуздого перебування у світі ілюзій. Замість розважальностей у нас музей. Там, де повинен знаходитися магазин подарунків - бібліотека. Хоча магазин подарунків теж є... Це парк на дорослі теми", - говорить художник.

Виставка відкрилася 20 серпня і триватиме п'ять тижнів – до 27 вересня. Відомо, що Бенксі оплатив створення парку самостійно, проте точна сума не називається.

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: