В Кам’янці-Подільському на території фортеці пройде фестиваль, на якому вхідні квитки обмінюватимуть на телевізори

коментувати
В середньому щороку фестиваль відвідує від 7 до 10 тисяч людей зі всієї України
Фото з сайту respublicafest.com

В середньому щороку фестиваль відвідує від 7 до 10 тисяч людей зі всієї України

В перші вихідні осені, 4, 5 і 6 вересня, в Кам’янці-Подільському уже вп’яте пройде масштабний фестиваль сучасного мистецтва Республіка, який об’єднає митців та музикантів з усієї України.

Фестиваль позиціонує себе як антикомерційний захід, всі кошти від квитків організатори направляють на мистецькі проекти та технічну підтримку дійства.Захід відбудеться у декількох локаціях Кам’янця-Подільського: головний концерт та важка сцена - на території Нової фортеці у старій частині міста, денна сцена та ярмарок - на Ратушній площі, а художники малюють у спальних районах міста. Сцена “Тунель” знаходитиметься у кам’яних валах на території фестивалю.

В line-up потрапили такі гурти і виконавці, як ДахаБраха, Stoned Jesus, Хамерман знищує віруси, Epolets, Тостер, Вагоновожатые, Zapaska, Skinhate, TKN (Тонкая Красная Нить), Brutto, Onuka, O.Torvald, Бумбокс та інші.

Республіка збирає прихильників не тільки музики, а й графіті, танцю, відео-мистецтва. Фестиваль дебютував у 2011 році та досі лишається чи не єдиним некомерційним проектом в Україні. Також вперше запрацює регі-сцена, а на території електростанції відбуватимуться нічні камерні вечірки.

"Наша мета - виступити інструментом зрушення фестивальної аудиторії із стадії мистецтвоспоглядання і споживання до мистецтвотворення, тобто перетворити гостей фестивалю та громаду міста з простих глядачів на безпосередніх учасників трансформації міста", - запевняють організатори.

Одна із родзинок фестивалю - акція Здай телевізор - отримай квиток. Організатори впевнені, що телебачення псує людей та їх мозок. "Позбудься телевізора - стань вільнішим!" - гасло акції. Також відвідувачам пропонують здавати килими, які зможуть знадобитись для репетиційних баз і мистецьких проектів.

"Ідея фестивалю: детонація креативності молоді, популяризація громадського активізму та волонтерства, поступове перетворення депресивних районів міста на музей соціального та територіального мистецтва", - кажуть організатори.

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: