Український муралізм: 14 робіт вуличних художників, які прикрасили депресивні райони Кам’янця-Подільського

коментувати
В ініціативі взяли участь художники з України, Польщі, Іспанії, Італії, Німеччини, Білорусі, РФ і Австралії
Фото з сайту respublicafest.com

В ініціативі взяли участь художники з України, Польщі, Іспанії, Італії, Німеччини, Білорусі, РФ і Австралії

Художники-муралісти з різних країн світу за декілька років розписали своїми роботами десятки занедбаних, аварійних та житлових будинків у депресивних районах Кам’янця-Подільського.

Проект був реалізований в рамках фестивалів Республіка, який цього року (в перші вихідні вересня) вп’яте пройде на території місцевої фортеці.

Загальна площа малюнків - близько 3000 кв.м. Усі кошти, які були зароблені на фестивалі, який позиціонує себе як антикомерційний, витрачаються на оплату мистецьких акцій та на закупівлю необхідного обладнання для рейтерів.

Фестиваль багатий також на музичну програму, головна сцена якої розташована на території історичної фортеці XIV століття. Варто зазначити, що завядки фестивалю Кам’янець-Подільський став першим містом України, яке представлене на всесвітньому проекті Google Street Art Project.

НВ зібрало 14 цікавих робіт світових та українських художників-муралістів, які тепер красуються на фасадах місцевих будівель:Монументальний живопис Мексики 20 століття, Муралізм - яскравий художній феномен культури Мексики того часу, котрий мав значний вплив як на мистецтво Латинської Америки. Виник на хвилі революційних подій 1910–1917 рр. і реформаторських зрушень першої половини 20 ст.

Як повідомляло раніше НВ, 4, 5 і 6 вересня, в Кам’янці-Подільському уже вп’яте пройде масштабний фестиваль сучасного мистецтва РеспублікаВ line-up потрапили такі гурти і виконавці, як ДахаБраха, Stoned Jesus, Хамерман знищує віруси, Epolets, Тостер, Вагоновожатые, Zapaska, Skinhate, TKN (Тонкая Красная Нить), Brutto, Onuka, O.Torvald, Бумбокс та інші.

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: