Сергій Жадан: все ще попереду

коментувати
Сергій Жадан про перші концерти в ПСИхотурі
Надія Ротман

Сергій Жадан про перші концерти в ПСИхотурі

Відіграли перші концерти ПСИхотуру. Приємні враження, море емоцій..

В Луцьку, як завжди, тепло й душевно. Для нас це загалом місто особливе й рідне – концерти тут зазвичай запам’ятовуються. Публіка молода, але уважна й допитлива. З такими читачами й слухачами легко бути відвертим, оскільки вони теж відверті й відкриті. 


_-._Роман Нестеренко-Домбровський. Луцьк


У Франківську традиційно зустрічаєш велику кількість друзів і давніх знайомих, які завжди готові допомогти. Як це сталося, скажімо, влітку, коли ми робили благодійні концерти, збираючи кошти для дітей наших загиблих солдатів. Тоді саме друзі й колеги допомогли організаційно й ресурсами. Цього разу все було енергійно й легко.

Так само, як і у Львові, який не припиняє дивувати. Це був наш чи не п’ятий приїзд до міста цього року, а слухачів не стає менше. Когось із них починаєш пізнавати в обличчя – особливе задоволення, як буває лише поміж людей, що ставляться одне до одного з довірою.


_._Любомир Самчинский. Львів


Тернопіль – шалений і відривний, тут був чи не найрівніший концерт. Дякуємо друзям із "Кози", дякуємо друзям у залі. Власне, саме 26-го, у Тернополі, вітали Сашка Кольченка з днем народження.


___.__________

Надія Ротман. Тернопіль


А продовжили вітати наступного дня у Вінниці. Багато цікавих людей, нові ідеї, нові проекти й запрошення. Є куди повертатись, і це, мабуть, найприємніше. 

__Валентин Рачинський. Вінниця


Перед концертами й після виступів, на прес-конференціях та просто в залах, мали довгі й серйозні розмови про все, що з нами сьогодні відбувається – про війну, про політв’язнів, про політиків. Страшенно важливо, що люди всім цим переймаються, слідкують, шукають відповіді, намагаються якось реагувати. Вдумливі обличчя, глибокі слова – на концертах багато молоді, саме тієї молоді, яка три роки тому вийшла на вулиці та площі. Вона, ця молодь, нікуди не зникла, вона далі живе в цій країні, переймається її проблемами. На жаль, проблеми, які вивели її на вулиці три роки тому, за великим рахунком, теж нікуди не зникли. Відповідно, у нас у всіх попереду багато роботи. Більше того – у нас узагалі ще все попереду. Просто потрібно не забувати про те, що з нами було три роки тому. І не боятись того, що з нами буде завтра.


___01Валентин Рачинський. Вінниця


П.С. Зібрали для Сашка Кольченка перші кошти – 6265 грн. Будемо збирати далі – для того, аби його мама, яка мешкає в Криму, змогла його провідати в таборі, потрібно приблизно 25 000 грн. Ну, але віриться, що ми цю суму зберемо. Зберемо разом із вами. 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: