Портрети і пейзажі. Опубліковані кращі роботи фотоконкурсу Sony World Photography Awards

коментувати
Фотографи продовжують боротьбу за звання Фотографа року і грошовий приз у розмірі 30 тисяч доларів

Фотографи продовжують боротьбу за звання Фотографа року і грошовий приз у розмірі 30 тисяч доларів

Представлені кращі знімки фотоконкурсу Sony World Photography Awards 2016.

Організатори престижного фотоконкурсу, в якому щорічно беруть участь сотні фотографів з різних країн світу, представили найбільш вражаючі конкурсні роботи, пише Daily Mail.

В цьому році фотографи будуть боротися за головний приз – звання Фотограф року і грошову винагороду в розмірі 30 тисяч доларів. Крім того, кращі фотороботи будуть відзначені додатковими призами, серед яких - високотехнологічні цифрові новинки компанії Sony для зйомки і обробки зображень.

Подати заявку на участь у фотоконкурсі Sony можуть, як професійні фотографи, так і фотографи-аматори. Прийом заявок завершиться через сім тижнів.

У цьому році конкурсні фотороботи розділені на 14 окремих категорій, серед яких також спеціальна секція для юних фотографів у віці від 12 до 19 років.

Визначати переможців, які будуть оголошені 21 квітня 2016 року, будуть авторитетні члени журі, серед яких фотографи з Британського журналу фотографії, а також таких видань, як Time Out і BBC. Кращі роботи будуть представлені на виставці в Лондоні, яка стартує 22 квітня 2016 року і триватиме до травня.

НВ представляє увазі читачів підбірку найяскравіших конкурсних фоторобіт Sony World Photography Awards у різних категоріях.Нагадаємо, переможцем Sony World Photography Awards 2015 року, володарем Золотої діафрагми та титулу Фотограф року став американський фотограф Джон Мур.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: