Обман зору. Креативні скульптори підкорили світ тривимірними ілюзіями

коментувати
Тривимірне зображення зроблено з 1252 дерев'яних куль і прутів
© Michael Murphy

Тривимірне зображення зроблено з 1252 дерев'яних куль і прутів

Популярне британське видання показало добірку вражаючих скульптур, які створюють оптичні ілюзії.

Як пише The Daily Mail, дані інсталяції створені в техніці оптичного мистецтва - анаморфоз, яка передбачає видозміну творів мистецтва під різними ракурсами. Такий незвичайний вид мистецтва зародився ще у 14 столітті, а першими його почали практикувати живописець Ганс Гольбейн і Леонардо да Вінчі.

В наш час своїми унікальними роботами вразив американський скульптор Майкл Мерфі, який працює в цій техніці вже двадцять років. Він зізнається, що в своїх інсталяціях робить акцент на перспективі, ракурсі і паралаксі. Найвідомішими інсталяціями скульптора є: слон, який перетворюється в жирафів і тривимірне зображення ока, зроблене з 1252 дерев'яних куль і мотузок.


© Imgur
© Imgur


На відео знятий процес створення другої відомої інсталяції Мерфі

Ще одним скульптором, який підкорив світ оптичними ілюзіями є Джонтрі Гурвітц родом з ПАР. Свої інсталяції він створює за допомогою абстрактних скульптур, які розкривають свою форму у відображенні залізної труби. За словами Гуртвіца, хоча його роботи здаються складними у виконанні, насправді вони засновані на простій математиці.


© Jonty Hurwitz
© Jonty Hurwitz© Jonty Hurwitz
© Jonty Hurwitz


На іншому кінці світу своїми вміннями вразив японський математик Кокічі Сугіхара, який став фіналістом американського конкурсу Найкраща ілюзія року. Він показав фокус з геометричними фігурами, які у відображенні дзеркала кардинально видозмінювалися. Таким чином Сугіхара вдалося перетворити квадрат коло.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: