Міцні обійми та можливість зупинити час: 15 вражаючих роликів про трагедії на дорогах

коментувати
За кордоном вже багато років знімають якісну соціальну рекламу, орієнтовану на водіїв

За кордоном вже багато років знімають якісну соціальну рекламу, орієнтовану на водіїв

На підтримку соціальної кампанії з безпеки дорожнього руху, яку вчора запустили в Україні, НВ зібрало добірку з 15 вражаючих соціальних роликів, які впливають на свідомість водіїв за кордоном.

Одне з найбільш вражаючих відео - ролик, створений на замовлення міністерства транспорту Нової Зеландії. Як наголошується в описі до відео на каналі відомства в Youtube, ніхто не має розплачуватися за помилки своїм життям. Відео від спеціалізованої організації TAC (Transport Accident Commission Victoria), яка займається безпекою дорожнього руху в Австралії:В Ірландії пропагуванням безпеки дорожнього руху займається спеціальне урядове агентство RSA (Road Safety Authority):Серію цікавих роликів зняли і в рамках кампанії THINK!, яку проводять під патронатом Міністерства транспорту Великої Британії: Деякі ролики, які застерігають від порушення правил безпеки дорожнього руху, бувають дуже "жорсткими". 

Обережно! Відео містить кадри, які не рекомендується переглядати дітям та людям із нестабільною психікою.Нагадаємо, в Україні запустили соціальну кампанію з безпеки дорожнього руху Мінус один. Не стань наступним, в рамках якої в четвер, 10 березня, презентували серію роликів соціальної реклами.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: