Культовий вуличний художник нагадав французам, що Стів Джобс - син сирійського мігранта

коментувати
Культовий вуличний художник нагадав французам, що Стів Джобс - син сирійського мігранта
Фото: banksy.co.uk

Відомий британський вуличний художник Бенксі у таборі для біженців у французькому Кале намалював на стіні Стіва Джобса у вигляді мігранта.

У такий спосіб він нагадав про те, що відомий американський винахідник та співзасновник компанії Apple Стів Джобс має сирійське походження, повідомляє Укрінформ з посиланням на The Independent.


1449942357-5869
Фото:banksy.co.uk


"Нас часто переконують у тому, що міграція вичерпує ресурси країни, але Стів Джобс був сином сирійських мігрантів", - сказав Бенксі та додав, що "Apple - компанія з найбільшим доходом у світі, щорічно вона платить сім мільярдів доларів податків. І все це завдяки тому, що країна прийняла до себе молодого сирійця з Хомса".

Бенксі - псевдонім британського вуличного художника, його справжнє ім'я офіційно ніколи не називалося. Бенксі прославився тим, що малює графіті та робить інсталяції на соціальну і політичну тематику.

У вересні цього року художник вирішив віддати матеріали, які використовувалися для створення тематичного парку атракціонів Dismaland, табору біженців у французькому Кале.

Раніше НВ публікувало рецензію на фільм про Стіва Джобса, батько якого Абдулфаттах Джандалі був вихідцем із Сирії. Джобс помер від раку у жовтні 2011 року.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: