Куди йде час. Огляд книг від НВ

коментувати
Куди йде час. Огляд книг від НВ

Телефон, що постійно дзвонить, листи без відповіді, необхідність писати sms навіть на важливій нараді, гул розмов в офісі та інші відволікаючі фактори — багато сучасних менеджерів працюють в таких умовах.

Ціна подібної атмосфери — розумове перевантаження і почуття розпачу від того, що зробити все добре та вчасно не виходить.

Ці симптоми психіатр Едвард Хелловелл діагностує як синдром дефіциту уваги. Від нього страждають і бізнес, і самі працівники. Зазвичай людина помічає, що дратується через дрібниці, у неї погіршилася пам'ять, і, нарешті, вона виявляє, що тяготиться своєю роботою.

Хелловелл впевнений, що кожен здатен навчитись регулювати розфокусовку уваги і перевантаження так, щоб контролювати робочий процес і при цьому зберігати своє здоров'я.

Він виділяє головні причини відвернень, серед яких гіпнотизуюче тяжіння монітора, багатозадачність, перемикання з однієї ідеї на іншу і нездатність закінчити розпочате, занепокоєння і, нарешті, гра в героя, який рятує всіх навколо ціною власного часу та здоров'я.

Для вирішення кожного конкретного випадку застосовуються різні методи, однак в першу чергу потрібна енергія. Якщо надходження енергії знижується, людина починає психологічно вигоряти.

Другий крок на шляху до зосередженості — позитивні емоції. На них часто не звертають уваги, проте саме позитивний настрій визначає якість концентрації уваги, а значить, і результати роботи.

 

Матеріал опублікований в НВ №1 від 15 січня 2016 року

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: