Зоряні війни побили черговий світовий рекорд, зібравши $1 млрд за 12 днів

Сьомий епізод саги Зоряні війни: Пробудження сили зібрав $1 млрд за 12 днів, установивши черговий рекорд
Як повідомляє Associated Press, попередній рекорд належав кінофільму Світ Юрського періоду, якому вдалося зібрати $1 млрд за 13 днів прокату. При цьому Світ Юрського періоду мав перевагу через рекордний прокат у Китаї. Пробудження сили вийде в прокат на другому за величиною у світі кіноринку з 9 січня. Раніше НВ повідомляло, що за перший уїкенд
коментувати
Зоряні війни побили рекорд Світу Юрського періоду

Зоряні війни побили рекорд Світу Юрського періоду

Сьомий епізод саги Зоряні війни: Пробудження сили зібрав $1 млрд за 12 днів, установивши черговий рекорд.

Як повідомляє Associated Press, попередній рекорд належав кінофільму Світ Юрського періоду, якому вдалося зібрати $1 млрд за 13 днів прокату. При цьому Світ Юрського періоду мав перевагу через рекордний прокат у Китаї. Пробудження сили вийде в прокат на другому за величиною у світі кіноринку з 9 січня.

Раніше НВ повідомляло, що за перший уїкенд фільм зібрав $238 млн у Північній Америці, побивши рекорд Світу Юрського періоду, який у червні зібрав $208,8 млн.

За перший вечір картина Пробудження сили зібрала близько $57 млн. Таким чином, вона побила рекорд, поставлений в 2011 році другою частиною фільму Гаррі Поттер і дари смерті, яка зібрала $43,5 млн.

Нагадаємо, в понеділок, 14 грудня в Лос-Анджелесі, США відбулася світова прем'єра довгоочікуваного сьомого епізоду знаменитої космоопери Зоряні війни.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: