З Гри престолів у Націю Z. Джордж Мартін перетвориться на зомбі

Автор серії романів Пісня льоду і полум'я, за мотивами яких знятий культовий телесеріал Гра престолів, американський письменник Джордж Мартін бере участь у новому телевізійному проекті
Мартін з'явиться в американському постапокаліптичному телесеріалі Нація Z, в якому виконає роль самого себе, повідомляє Entertainment Weekly. Зокрема, письменник з'явиться у восьмому епізоді нового сезону Нації Z. За сюжетом, Мартін постане перед глядачами в зомбі-апокаліптичному світі на автограф-сесії своєї нової книги Передчуття весни, яка
коментувати
Мартін перетвориться у письменника-зомбі
© Entertainment Weekly

Мартін перетвориться у письменника-зомбі

Автор серії романів Пісня льоду і полум'я, за мотивами яких знятий культовий телесеріал Гра престолів, американський письменник Джордж Мартін бере участь у новому телевізійному проекті.

Мартін з'явиться в американському постапокаліптичному телесеріалі Нація Z, в якому виконає роль самого себе, повідомляє Entertainment Weekly.

Зокрема, письменник з'явиться у восьмому епізоді нового сезону Нації Z. За сюжетом, Мартін постане перед глядачами в зомбі-апокаліптичному світі на автограф-сесії своєї нової книги Передчуття весни, яка проходить в одному з книжкових магазинів.

«Я хочу довести своїм шанувальникам, що навіть в світі зомбі-апокаліпсису я буду продовжувати випускати свої книжки», - коментує своє камео в телесеріалі письменник-фантаст.


© Entertainment Weekly
© Entertainment Weekly


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: