Він Дізель розкрив нові подробиці про Форсаж-8

Зірка Форсажів Він Дізель поділився назвою нової частини франшизи і натякнув на місце дії картини
Постер Форсажу-8, опублікований Віном Дізелем в Instagram, демонструє, що герої майбутнього фільму побувають в Нью-Йорку. На ньому також вказана англомовна назва картини Fast 8 і дата прем'єри – квітень 2017 року (раніше Дізель називав 14 квітня 2017 прем'єрним днем). Фото опубліковано Vin Diesel (@vindiesel) Січ 15 2016 в 2:39
коментувати
Форсаж-8 стане першою частиною трилогії, яка поставить крапку у довгограючій франшизі.
© Universal Pictures

Форсаж-8 стане першою частиною трилогії, яка поставить крапку у довгограючій франшизі.

Зірка Форсажів Він Дізель поділився назвою нової частини франшизи і натякнув на місце дії картини.

Постер Форсажу-8, опублікований Віном Дізелем в Instagram, демонструє, що герої майбутнього фільму побувають в Нью-Йорку. На ньому також вказана англомовна назва картини Fast 8 і дата прем'єри – квітень 2017 року (раніше Дізель називав 14 квітня 2017 прем'єрним днем).

На початку року Variety повідомляв , що Дізеля і компанію також занесе на Кубу. "Наразі Universal Pictures очікує схвалення з боку урядів Сполучених Штатів і Куби, щоб зняти частину нового Форсажу на Кубі", - говорив представник студії.

Хоча наступний фільм має порядковий номер 8, до завершення франшизи ще далеко. Її творці планують довести рахунок до 10 картин, а 8-й фільм є початком завершальної трилогії. Крім того, світ Форсажу може розширитися за рахунок різних пріквелів і спін-оффів. Таким само шляхом йдуть Зоряні війни і комікс-всесвіт Marvel. Одним з перших претендентів на власний фільм є Дуейн Джонсон, який виконує роль агента Люка Хоббса.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: