У Росії запустять щорічну нагороду "якутський Оскар"

коментувати
Фото: mk.ru

"Якутський Оскар" тримає в руках не меч, а національний якутський посуд - чорон

Після вручення американського актора Леонардо Ді Капріо "народного Оскара", зробленого із зібраних жителями Якутії (Росія) дорогоцінних металів, організатори вирішили зробити його щорічною нагородою та вручати видатним людям світу.

"У нас виникла ідея надалі продовжити акцію й зробити її щорічною. Причому статуетка стане не кінонагородою, а своєрідною незалежною народною премією за внесок і особливі досягнення в розвитку людства", - повідомила  Інтерфаксу одна з організаторів проекту Тетяна Єгорова.

Поки що ім'я наступного претендента не розголошується. "Його ім'я стане відоме ближче до дати початку акції (лютий 2017 року). Це також відома людина, як і Леонардо Ді Капріо. Ми думаємо, що на нагороду цій людині будуть жертвувати (прикраси з срібла і золота) більше якутян. Очікуємо, що народ підтримає її (акцію)", - додала вона.

Агентство нагадало, що якутські шанувальники творчості Ді Капріо після перегляду фільму Легенда Г'ю Гласса ініціювали акцію Оскар для Лео по збору коштів на срібну статуетку для актора. Місцеві жителі здавали свої прикраси з срібла й золота. Всього було зібрано 1 кг 386 гр. срібла і 3,49 гр. золота.


На
На "Оскар" для Ді Капріо збирали коштовності всій Якутією


"Якутський Оскар" відрізняється від оригіналу азіатською зовнішністю, він тримає в руках не меч, а національний якутський посуд - чорон. Статуетка відлита зі срібла, так як у якутів цей метал має сакральний зміст, а чорон - із золота. Нагорода названа Еллей. Той, що розмовляє з зірками.

У березні Ді Капріо опублікував в соціальній мережі знімок отриманої народної нагороди зі словами подяки жителям Якутії.

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: