Стала відома дата прем'єри нових серій серіалу Шерлок

коментувати
Нові серії Шерлока шанувальники побачать лише через рік

Нові серії Шерлока шанувальники побачать лише через рік

Творці Шерлока оголосили можливу дату прем'єри нових серій популярного детективного серіалу.

Після виходу на екрани спеціального різдвяного епізоду під назвою Шерлок: Потворна наречена, шанувальники телепроекту сподівалися на швидке продовження серіалу. Однак, як повідомили в компанії PBS, новий епізод вийде на екрани не раніше січня 2017 року, повідомляє Independent. Відзначається, що рік очікування четвертого сезону детективного серіалу пов'язаний з щільним робочим графіком Бенедикта Камбербетча, який виконує головну роль.

«Ми анонсуємо нового Шерлока, який вийде на екран через рік. Як всім нам відомо, Бенедикт придбав небувалу популярність з тих пір, як ми почали роботу з ним і він, безумовно, хоче продовжувати брати участь в проекті. Зйомки почнуться в квітні, і ми сподіваємося, що через рік шанувальники побачать нові серії», - говорить глава компанії PBS Пола Кергер.

Нагадаємо, різдвяний епізод серіалу Шерлок зібрав найбільшу телеаудиторію в Британії під час новорічних свят. 1 січня новий епізод подивилися понад 8 млн глядачів. Це 34,7% від усієї аудиторії. Окрема серія, яка вийшла між третім і четвертим сезонами серіалу, перенесла Холмса і Ватсона часи вікторіанської Англії.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: