Режисер нових Зоряних війн розповів про зв'язки лиходіїв епопеї з нацистами

Американський режисер Джей Джей Абрамс розповів про нового лиходія Зоряних війн
Режисер сьомого епізоду саги Зоряні війни. Пробудження сили, прем'єра якого відбудеться в грудні 2015 року, повідав інтригуючі подробиці про Кайло Рена, лиходія у масці, який володіє джедайським мечем з унікальним дизайном, повідомляє Mirror. В інтерв'ю з виданням Empire Абрамс зазначив, що новий лиходій – не ситх. Зокрема, він повідомив, що
коментувати
Абрамс зазначив, що новий лиходій – не ситх
© Empire

Абрамс зазначив, що новий лиходій – не ситх

Американський режисер Джей Джей Абрамс розповів про нового лиходія Зоряних війн.

Режисер сьомого епізоду саги Зоряні війни. Пробудження сили, прем'єра якого відбудеться в грудні 2015 року, повідав інтригуючі подробиці про Кайло Рена, лиходія у масці, який володіє джедайським мечем з унікальним дизайном, повідомляє Mirror.

В інтерв'ю з виданням Empire Абрамс зазначив, що новий лиходій – не ситх. Зокрема, він повідомив, що Кайло Рен працює на верховного лідера Сноука.

«Кайло Рен - не ситх. Він працює під керівництвом верховного лідера Сноука, який є впливовою фігурою темної сторони Сили», - говорить режисер.

Він також підтвердив, що образи лиходіїв сьомого епізоду Зоряних війн були натхненні нацистами, а також розкрив подробиці про Перший порядок - організацію, утворену з підданих Імперії через 30 років після її падіння.

«Все це можна співвіднести з припущенням про те, що могло б статися, якби всі нацисти втекли в Аргентину і почали знову працювати разом. Що б могло вийти з цього? Чи може Перший порядок існувати, як група, яка захоплюється Імперією? Чи можна вважати справу Імперії незавершеною? І чи може Вейдер бути мучеником?», - каже Абрамс.

Раніше Джей Джей Абрамс розкрив деталі образу Кайло Рена і пояснив, що ім'я Рен є приналежністю до певного клану, порівнявши його з Дартом в попередніх картинах.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: