Прем'єру восьмого епізоду Зоряних війн посунули на півроку

коментувати
Перенесення прем'єри восьмого епізоду Зоряних війн пов'язаний з касовим успіхом Пробудження сили – сьомої частини франшизи.

Перенесення прем'єри восьмого епізоду Зоряних війн пов'язаний з касовим успіхом Пробудження сили – сьомої частини франшизи.

Зоряні війни: Пробудження сили поступово випускає з захвату міжнародний прокат, і фанати починають готуватися до наступного епізоду. Очікування триватиме довше, ніж планувалося. Прем'єру перенесли на грудень 2017.

Раніше передбачалося, що Зоряні війни VIII стартують в травні, але Disney і Lucasfilm вирішили почекати. Картина вийде на екрани 15 грудня 2017 "у зв'язку з успіхом Зоряних війн: Пробудження сили – першим фільмом в історії Зоряних війн, який стартував не влітку і побив численні рекорди". Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті франшизи.

Рекорди, про які йдеться, пов'язані з касовими зборами. До теперішнього часу Пробудження сили вже зібрав $860 млн у США. Це рекордна сума для американського прокату. Якщо додати до цього міжнародну касу, то на рахунку сьомого епізоду франшизи буде $1,87 млрд. Наразі картина посідає третє місце в списку найкасовіших фільмів у світі. До Титаніка Зоряним війнам-7 не вистачає понад $300 млн. Лідером списку залишається Аватар, у якого $2,78 млрд.

Місце, яке звільнив восьмий епізод космічної саги, не довго пустувало. На нього Disney поставив п'ятий фільм про пригоди Джека Горобця під назвою Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казки. У свою чергу, вакантне місце прем'єри п'ятих Піратів зайняв перезапуск Людини-павука.

У грудні поточного року на екрани вийде спін-офф кіноепопеї Зоряні війни: Ізгой, присвячений подіям до 4-го епізоду Нова надія.

Американський вчений знайшов кумедний ляп у новому епізоді Зоряних воєн

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: