Представлений перший трейлер шостої частини фільму Оселя зла з Мілою Йовович

Кінокомпанія Sony Pictures Entertainment представила повну версію трейлера майбутнього фільму Оселя зла: Остання глава, який всього за один день зібрав 1,6 млн переглядів на YouTube
Головну роль у шостій частині кінофраншизи знову виконала Міла Йовович. Кінокартина, режисером якої виступив Пол Андерсон, заявлена як заключна. Дія Останньої глави розгортається відразу після подій, описаних в попередній частині фільму. Еліс продовжує боротьбу з корпорацією Амбрелла разом з Джилл Валентайн, Адою Вонг, Леоном Кеннеді і Беккі, а
коментувати
Йовович знову зіграла у фільмі головну роль

Йовович знову зіграла у фільмі головну роль

Кінокомпанія Sony Pictures Entertainment представила повну версію трейлера майбутнього фільму Оселя зла: Остання глава, який всього за один день зібрав 1,6 млн переглядів на YouTube.

Головну роль у шостій частині кінофраншизи знову виконала Міла Йовович. Кінокартина, режисером якої виступив Пол Андерсон, заявлена як заключна.

Дія Останньої глави розгортається відразу після подій, описаних в попередній частині фільму. Еліс продовжує боротьбу з корпорацією Амбрелла разом з Джилл Валентайн, Адою Вонг, Леоном Кеннеді і Беккі, а також Альбертом Вескером.

По дорозі вони зустрічаються з захопленими товаришами: Крісом, Клер і Кей-Март. Їх бій призведе в особняк, побудований Оузвелом Спенсером. Червона королева намагається знищити все людство. Якщо Еліс вдасться її зупинити, це стане шансом на відродження світу.

Шостий фільм з серії Оселя зла вийде на екрани в січні 2017 року. Прем'єра кінокартини була перенесена у зв'язку з вагітністю Йовович і припиненням знімального процесу.

У мережі з'явився дубльований трейлер російською мовою

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: