Пасинок Ельдара Рязанова спростував чутки про інфаркт режисера

коментувати
Пасинок режисер спростував інформацію російських ЗМІ
Фото: eldar-ryazanov.ru

Пасинок режисер спростував інформацію російських ЗМІ

Пасинок відомого російського режисера Ельдара Рязанова Олег Бердюгін спростував інформацію про інфаркт, поширену російськими ЗМІ.

Бердюгін заявив, що Рязанов проходить плановий етап відновлення в одній з клінік міста Москва.Раніше російські ЗМІ повідомили про те, що ввечері в суботу, 5 вересня, в Москві був госпіталізований відомий режисер Ельдар Рязанов.

Видання РБК відзначило, що 87-річний Рязанов був госпіталізований після приступу задухи з підозрою на інфаркт.

Також, згідно з даними російського агентства Інтерфакс , режисер знаходиться у реанімації у стабільно важкому стані.Нагадаємо, в 2014 році в ЗМІ виник скандал після госпіталізації Ельдара Рязанова.

25 листопада стало відомо, що Ельдар Рязанов госпіталізований в московський інститут нейрохірургії. Незабаром у Facebook з'явився пост від нейрохірурга Олексія Кащеєва, в якому він показав свою переписку про Рязянове з журналісткою LifeNews. "Здраствуйте! Мені потрібна ваша допомога! Я з телекомпанії Лайфньюс, в реанімації нейрохірургії Бурденко лежить Ельдар Рязанов. Мені потрібно першої дізнатися, коли він помре, за гарну винагороду!", - написала лікарю журналістка. Кащеєв оприлюднив її "прохання про допомогу", зробивши скріншот листування:Через деякий час нейрохірург зробив ще один пост з приводу того, що сталося, в якому розставив всі крапки над "і":
Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: