Олександр Роднянський розповів про новий фільм про найбільш демонізованого персонажа радянської епохи

коментувати
Роднянський завжди хотів зняти кіно про Троцького
Фото Наталія Кравчук

Роднянський завжди хотів зняти кіно про Троцького

Продюсер Олександр Роднянський в інтерв'ю НВ розповів про свій новий проект - серіал Ворог СРСР про Льва Троцького, який буде робити міжнародна команда.

Він розповів, що режисером буде Режис Варньє, з яким вони раніше зняли фільм Схід-Захід і який отримав Оскар за стрічку Індокитай.

"Ми з ним зараз над цією історією б'ємося. Вона дуже сучасна і не ура-патріотична. Це історія про, може бути, найдемонізованішого персонажа радянських часів, причому усіма - Льва Троцького. Комуністи його ненавидять як "ревізіонера", сталіністи - як головного ворога Сталіна, монархісти - як організатора революції, російські націоналісти - як єврея і руйнівника монархії. Він персонаж надзвичайно незвичайний для класичних більшовиків - загинув у вигнанні, не здався, зіткнувся з нерозумінням і у той же час відповів за численні злочини революційної пори особисто", - сказав Роднянський.

За його словами, вибір теми не пов'язаний з відносинами України та Росії.

"Це міжнародний проект. Я завжди хотів зробити картину про Троцького. Я ніколи не був захоплений його ідеями - я не лівак за поглядами. Я дожив до обставин, коли можу сам обирати проекти. Мій близький друг Павло Чухрай написав сценарій, і я вирішив цим зайнятися", - розповів Роднянський.

Продюсер назвав цей проект найбільш проблематичним для себе.

"На відміну від кіно, у мене немає великого досвіду у виробництві міжнародних серіалів. Але на сьогоднішній день серіали - це відповідь на технологічні можливості часу і шанс розповідати історії у жанрі романів, не стримуючи себе двогодинним лімітом. Тому я вирішив спробувати", - сказав Роднянський.

Повне інтерв'ю з Олександром Роднянським читайте у свіжому номері журналу Новое Время №21 від 10 червня 2016 року.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: