Новий епізод Зоряних воєн побив світовий рекорд за касовими зборами в перший вечір

Сьомий епізод саги Зоряні війни побив рекорд за касовими зборами за перший вечір прокату в США і Канаді
Про це повідомляє Бі-бі-сі. За перший вечір картина Пробудження сили зібрала близько $57 млн. Таким чином, вона побила рекорд, поставлений в 2011 році другою частиною фільму Гаррі Поттер і дари смерті, яка зібрала $43,5 млн. Фахівці не виключають, що новий епізод поб'є та інші касові збори. Фільм може зібрати за перший уїк-енд $200 млн і обігнати
коментувати
За перший вечір картина зібрала близько $57 млн

За перший вечір картина зібрала близько $57 млн

Сьомий епізод саги Зоряні війни побив рекорд за касовими зборами за перший вечір прокату в США і Канаді.

Про це повідомляє Бі-бі-сі.

За перший вечір картина Пробудження сили зібрала близько $57 млн. Таким чином, вона побила рекорд, поставлений в 2011 році другою частиною фільму Гаррі Поттер і дари смерті, яка зібрала $43,5 млн.

Фахівці не виключають, що новий епізод поб'є та інші касові збори. Фільм може зібрати за перший уїк-енд $200 млн і обігнати за цим показником Світ Юрського періоду, який зібрав $208 млн.

Нагадаємо, у понеділок, 14 грудня в Лос-Анджелесі, США відбулася світова прем'єра довгоочікуваного сьомого епізоду знаменитої космоопери Зоряні війни.Дія сьомого епізоду Зоряних воєн відбувається приблизно через 30 років після подій Повернення джедая, коли дві протиборчі сторони, Альянс повстанців і Галактична Імперія, перетворилися на Опір і Перший орден.

Продовження зведе разом нових головних героїв - молоду сміттярку на ім'я Рей з пустельної планети Джакку, побіжного штурмовика Фінна і пілота Опору По Дамерона. Поряд з ними в сюжет повернуться і герої оригінальної трилогії - Люк Скайвокер, Хан Соло, Лея Органа і Чубакка.

Прем'єра Зоряних воєн: Пробудження сили в Україні відбулася в четвер, 17 грудня.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: