Кращі фільми тижня. Сімейні комедії стали лідерами українського прокату

Кращими фільмами тижня в українському прокаті стали дві сімейні комедії, пригодницькі Канікули і повчальний мультфільм Упс... Ной відплив
Американський пригодницький комедійний фільм Канікули очолив український бокс-офіс, зібравши 2,4 млн. гривень, в той час, як на другій позиції розмістилася анімаційна 3D-комедія Упс... Ної поплив, яка заробила за дебютний вікенд у прокаті 1,7 млн. гривень. Читайте також: Що подивитися. Кращі фільми першої половини 2015 року Фільм британського
коментувати
Комедія Канікули очолила український бокс-офіс
© New Line Cinema

Комедія Канікули очолила український бокс-офіс

Кращими фільмами тижня в українському прокаті стали дві сімейні комедії, пригодницькі Канікули і повчальний мультфільм Упс... Ной відплив.

Американський пригодницький комедійний фільм Канікули очолив український бокс-офіс, зібравши 2,4 млн. гривень, в той час, як на другій позиції розмістилася анімаційна 3D-комедія Упс... Ної поплив, яка заробила за дебютний вікенд у прокаті 1,7 млн. гривень.

Фільм британського режисера Гая Річі Агенти А. Н.До.Л, заснований на однойменному телесеріалі 1960-х років, перемістився з другого місця на третю позицію. Касові збори комедійного бойовика за минулий уікенд склали 1,5 млн. гривень. За три тижні в українському прокаті фільм зібрав 11,8 млн. гривень, повідомляє Кінотеатр.

Канікули. ТрейлерЛідер минулого вікенду, супергеройський фільм режисера Джоша Транка Фантастична четвірка продемонстрував комерційну слабкість, зайнявши четверте місце в бокс-офісі, з касовими зборами в розмірі 1,3 млн. гривень. Раніше кінокритики відзначили, що Фантастичній четвірці вже не вдасться окупити витрати на виробництво, які, за даними кіностудії 20th Century Fox, становили понад 120 млн. доларів.

П'ята частина бойовика Місія нездійсненна як і раніше перебуває в топ-10 кращих фільмів тижня в українському прокаті. Зокрема, пригодницький бойовик режисера Крістофера Маккуоррі Місія нездійсненна. Плем'я ізгоїв з Томом Крузом у головній ролі за минулий уїкенд заробила 500 тисяч гривень, розмістившись на 6 позиції в українському бокс-офісі. Загальні збори кінострічки за чотири тижні в українському прокаті склали більше 20 млн. гривень.

Упс... Ной відплив! Трейлер
Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: