Кіноексперти визначили кращого Бонда-кілера і самого сексуального агента 007

коментувати
Деніел Крейг є самим високооплачуваним Бондом
© MGM

Деніел Крейг є самим високооплачуваним Бондом

Перший фільм про Джеймса Бонда вийшов більше 50 років тому. За цей час в епізодах Бондіани головну роль зіграли 6 акторів.

26 жовтня в Лондоні був представлений двадцять четвертий фільм про невловимого агента Джеймса Бонда - 007: Спектр. Світова прем'єра надихнула видання The Economist на порівняння акторів, які в різні роки виконували роль головного героя культової кінофраншизи.

Експерти оцінили персонажів з 1962 по 2015 рік за трьома критеріями: кількість п'янок, підкорених жіночих сердець і скоєних вбивств. Після аналізу всіх фільмів, за винятком останнього, виявилося, що самим привабливим актором в образі Бонда є Джордж Лезенбі, самим великим шанувальником алкогольних напоїв - Деніел Крейг, а найкращим кілером - Пірс Броснан.


© The Economist
© The Economist


Крім того, проаналізувавши касові збори, стало відомо, що серії з шостим Джеймсом Бондом - Деніелом Крейгом виявились найбільш успішними. Кожен фільм з Крейгом в ролі Бонда в середньому збирав близько 835 мільйонів доларів.

Однак, як відзначають кіноексперти, з роками зростала не тільки популярність Бонда, але і бюджет фільмів. Так, перші три фільму про агента 007, зняті в 60-х роках, зібрали суми, що перевищують бюджет в 30 разів. У той час як виручка від останніх трьох серій виявилася тільки в 4 рази більше витрачених коштів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: