Гример Ігри престолів показав, як відбувається перетворення акторів у Білих ходоків

коментувати
Скотт Ян в образі Білого ходока
© Nerdist/ YouTube

Скотт Ян в образі Білого ходока

Художник по гриму Баррі Говер показав, як відбувається перевтілення акторів у Білих ходоків - персонажів культового серіалу Гра престолів.

Заради експерименту образ могутнього чаклуна на собі приміряв американський гітарист Скотт Ян, який повною мірою зміг відчути як довго створюється професійний грим для ролі, передає Tech Insider. На початку на музиканта накладають декілька заготовок, які допомагають створити характерну шкіру, після чого її підфарбовують.

Завдяки особливому матеріалу, заготовки ідеально лягають на шкіру, що дозволяє людині відчувати себе вільно в роботі мімікою. Звичайні очі у яскраво-блакитні перетворюються за допомогою лінз. Загалом на гримування витрачається близько п'яти годин.

Як говорить Говер, щоб придумати образ Білих ходоків, він шукав натхнення буквально всюди, але знайшов його в іншому популярному телешоу – Ходячі мерці. Художник пояснює, що ходоки мають суху шкіру та іншу будову скелета, тому робота над створенням образу почалася зі створення гіпсових моделей рук та обличчя. Оскільки ці персонажі близькі до холоду та снігу, то художник вирішив використовувати матеріали, які імітують лід, мармур і кристали.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: