Американська поліція бойкотує фільми Квентіна Тарантіно

коментувати
Тарантіно взяв участь у мітингу під назвою Життя темношкірих має значення

Тарантіно взяв участь у мітингу під назвою Життя темношкірих має значення

Національна асоціація поліцейських управлінь США закликала бойкотувати нову режисерську роботу Квентіна Тарантіно після його участі в акції проти жорстокості поліції.

Після того, як відомий американський режисер взяв участь у масовій акції протесту проти жорстокості поліцейських в Нью-Йорку, голова одної з поліцейських профспілок Нью-Йорка Патрік Лінч закликав своїх колег до бойкоту його нової кінострічки Мерзенна вісімка, а також інших фільмів.

Крім того, до бойкоту приєдналася Національна асоціація поліцейських управлінь США, яка представляє інтереси більше тисячі підрозділів і понад 200 тисяч офіцерів поліції. Про це повідомляє NY Times.

Відзначається, що асоціація також запропонувала поліцейським не брати участь в майбутніх проектах Тарантіно – припинити забезпечувати безпеку і не консультувати під час роботи над проектами режисера.

Тарантіно взяв участь у антиполіцейському мітингу під назвою Життя темношкірих має значення, який відбувся 24 жовтня 2015 року і був присвячений жорсткості поліції. У своєму виступі режисер назвав офіцерів поліції вбивцями, в результаті чого піддався різкій критиці поліцейськими по всій країні.

Офіційні представники кінорежисера ситуацію не коментують.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: