10 захоплюючих фільмів і серіалів про юристів. Вибір редакції НВ

коментувати
10 захоплюючих фільмів і серіалів про юристів. Вибір редакції НВ
flickr/judge_ver2_xlg

Сьогодні, 8 жовтня, в Україні традиційно відзначається День юриста.

Щорічне свято об'єднує нотаріусів, адвокатів, прокурорів, суддів і людей інших спеціалізацій, які вирішили пов'язати своє життя з юриспруденцією. Цього дня НВ пропонує добірку захоплюючих фільмів і серіалів, які покажуть різні сторони професійної діяльності служителів права.

 

Філадельфія

(Philadelphia, 1993, США, драма)
  Два головні герої не схожі як біле і чорне — їх розділяє колір шкіри, суспільне положення, сексуальна орієнтація, смертельна хвороба. Але кожен — служить закону і готовий боротися проти будь-якої несправедливості. Том Хенкс і Дензел Вашингтон у драматичній історії смертельно хворої, але не зневіреної людини. Людини, яка вірила в справедливість.

 

Фірма

(The Firm, 1993, США, трилер, драма, детектив)
  Том Круз грає випускника юридичного факультету університету в Гарварді. Честолюбного й амбітного, одруженого на багатій красуні, якого запрошують працювати на чудових умовах у невелику юридичну фірму.

Молодий фірмач мріє про висоти кар'єри, проте незабаром виявляє, що його фірма обслуговує впливові мафіозні клани Чикаго. Відмовитися від співпраці з ними — значить підписати собі смертельний вирок. З іншого боку, за ним починають стежити співробітники ФБР.

  

Адвокат диявола

(The Devil's Advocate, 1997, США,
Німеччина, трилер, драма, детектив)
  У Нью-Йорк на запрошення глави великого юридичного концерну прибуває Кевін Ломакс, молодий адвокат. До цього він був відомий тим, що захищав виключно негідників і притому не програв жодного процесу. На новому місці роботи він цілком щасливий, він мешкає в розкішній квартирі з люблячою дружиною, його оточують цікаві люди...

  

Благодійник

(The Rainmaker, 1997, США, Німеччина, трилер, драма)
  Молодому юристу Руді Бейлору здається, що ось-ось настане «Зоряний час» і він стане знаменитим адвокатом зі своєю власною фірмою, розкішною віллою, шикарними машинами і жінками. Але це тільки мрія.

І йому доводиться займатися чорною, невдячною роботою на інших. Усе змінюється одного дня, коли він натрапляє на багатомільйонну аферу в страховому бізнесі, викривши яку, він може здійснити всі свої заповітні мрії... якщо, звісно, зможе залишитися живим.

  

Нюрнберг

(Nuremberg, 2000, Канада, США, драма, історія)
  1945 рік. Нацистська Німеччина зазнала поразки у Другій світовій війні. Двадцяти одному нацисту пред'явлено звинувачення в найтяжчих злочинах проти людства. Ми побачимо підготовку до відомого Нюрнберзького процесу, сам процес і його наслідки очима неупередженого головного обвинувача Роберта Джексона і очима рейхсмаршала Германа Герінга, який посів ганебне місце на лаві підсудних.

 

Хороша дружина

(The Good Wife, 2009-2016, США, драма, кримінал, детектив)
  Алісія Флоррик - дружина чиказького прокурора і мати двох дітей. Її чоловік, Пітер Флоррик, виявляється в центрі сексуального скандалу, після чого потрапляє у в'язницю за звинуваченнями в корупції. Усі турботи про сім'ю лягли на її плечі. Старий друг Алісії, Уїлл Гарднер, влаштовує її молодшим адвокатом у свою юридичну фірму. Тепер Алісії доведеться згадати всі свої навички роботи адвокатом і через 13 років перерви почати свою кар'єру з нуля. Усе це відбувається на тлі наслідків корупційного скандалу, зради чоловіка і публічного приниження.

  

Форс-мажори

(Suits, 2011 - до сьогодні, США, драма, комедія)
  Тікаючи після невдалої спроби збуту наркотиків, юрист-самоучка Майк Росс, який видає себе за випускника Гарварду, потрапляє на співбесіду до одного з найкращих адвокатів з угод Нью-Йорка Харві Спектру.

Втомившись від нудних шукачів, які мріють «вірою і правдою служити букві закону», Харві ризикує і наймає Майка: у хлопця вроджений талант і фотографічна пам'ять. Так народжується один із найбільш неоднозначних, але, водночас, і найбільш блискучих тандемів законників на Манхеттені.

 

Суддя

(The Judge, 2014 рік. США. Драма, кримінал)
  У центрі історії — успішний адвокат, який приїжджає в рідне місто на похорон матері і дізнається, що його батька, міського суддю, підозрюють у вбивстві. Герой вирішує затриматися, щоб з'ясувати правду, і поступово краще дізнається родичів, з якими давно не спілкувався.

 

Як уникнути покарання за вбивство

(How to Get Away With Murder, 2014-до сьогодні,
США, трилер, драма, кримінал, детектив)
  Професор Енналіз Кітінг — блискучий адвокат. Вона викладає у студентів дисципліну під назвою: «Як уникнути покарання за вбивство». Але ті навіть не підозрюють, що незабаром їм доведеться застосувати свої знання в цій області в реальному житті...

  

Краще телефонуйте Солу

(Better Call Saul, 2015 - до сьогодні, США, драма, кримінал)
  Історія про випробування і труднощі, які доводиться долати Солу Гудману, адвокату в кримінальних справах, у той період, коли він намагається відкрити свою власну адвокатську контору в Альбукерке, штат Нью-Мексико.

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: