Іцхак Адізес: як змінитися, аби не стати непотрібним

коментувати
Іцхак Адізес: як змінитися, аби не стати непотрібним

Всесвітньо відомий гуру менеджменту – як «зовнішнього», так і «внутрішнього», – розповість українському бізнесу про практику організаційних та особистісних трансформацій у часи змін.

«Коли комплекс одних проблем буде вирішений, йому на зміну прийде інший. У нас не буде проблем лише за умови повної відсутності змін, а це відбудеться лише тоді, коли ми… помремо. Жити – це вирішувати проблеми, а розвиватися – набувати навичок вирішення дедалі складніших проблем», – пише Іцхак Адізес у своєму бестселері «Керуючи змінами», котрий дав назву І міжнародному форуму, що відбудеться у Києві 20 жовтня.

Доктор Адізес, який займає 28 позицію в світовому рейтингу «100 найкращих консультантів у сфері лідерства», закликає керівників: «Ви маєте змінюватися та зростати разом із вашою компанією, позаяк ризикуєте стати непотрібними». Особливо в ситуації, коли зовнішні економічні та політичні фактори змушують організацію реформуватися якнайшвидше, аби адекватно відповідати на виклики часу та витримувати конкуренцію.

«Диявол у дрібницях», – кажуть араби. «Бог у дрібницях», – кажуть християни. І ті, й інші мають рацію. Якщо ви не приділяєте уваги деталям, за ними ховається диявол. Якщо ви визнаєте їхню важливість, у них проявляє себе сам Господь. Вам вирішувати, чим вони стануть для вас», – акцентує Адізес у своєму «Розвитку лідерів». Що ж, чи вважати дрібницею власний розвиток – це, безумовно, особиста справа кожного. Проте, чи не головна задача хорошого лідера – відповідати актуальним потребам його компанії? Як ілюстрацію доктор Адізес проводить просту та зрозумілу паралель: «Я вважаю, що сучасна тенденція «багатосерійних шлюбів» (коли люди беруть шлюб більше, ніж один раз за життя) пояснюється тією самою причиною, з якої організації змінюють своїх керівників: їх стиль управління більше не відповідає актуальним потребам компанії».

Як же в часи змін уникнути «розлучення», онлайн-хедлайнер І міжнародного форуму «Управління змінами» Іцхак Адізес та інші спікери, які є визнаними експертами з його методології управляння, розкажуть 20 жовтня в київському готелі «Прем’єр Палас» («Гранд Хол Софієвський»).  

Зареєструватися на форум можна за посиланням adizes.psconsulting.com.ua

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: