Документальний фільм «Любомир. Бути людиною»

коментувати
Документальний фільм «Любомир. Бути людиною»

У неділю, 17 січня, о 20:10 «5 канал» презентував першу серію документального фільму «Любомир. Бути людиною», присвяченого Великій людині - Архиєпископу-емериту УГКЦ - Блаженнішому Любомиру.

У шести серіях фільму розповідається про життя єпископа Української греко-католицької церкви Любомира Гузара, який пережив Другу світову війну, емігрував за кордон та повернувся в Україну, щоб служити своїй Батьківщині.

«Любомир. Бути людиною» - це велика розповідь, в якій крізь спогади Блаженнішого Любомира про батьків, дитинство та юнацькі роки, його роздуми про людські цінності та ідеали, показана ціла епоха та розказана історія української греко-католицької церкви, яка тривалий час перебувала у вигнанні.

За словами продюсера фільму Павла Казанцева, стрічка максимально наближена до біографічної. У фільмі вдало поєднані монологи Блаженнішого та розповіді його сучасників про те, як змінювалося їхнє життя після зустрічі з Любомиром.

Фільм містить унікальні кадри кінохроніки Львову 40-х років, часів Другої світової війни та загону «Червона калина» - найбільшої та найчисельнішої пластівської організації.

Любомир Гузар, єпископ Української греко-католицької церкви: «Я згодився на цей фільм задля того, щоб для майбутніх молодих людей зробити запис, як виглядало наше життя, коли ми були молодими».

 

Дивіться щонеділі, з 17 січня, о 20:10 на «5 каналі»
документальний фільм «Любомир. Бути людиною».

        

Прес-служба "5 каналу"
Контактний телефон: 351-77-20

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: