Британський спортсмен-екстремал вразив небезпечним трюком під час кайтсерфінгу

коментувати
Екстремал реалізував трюк, об'єднавши два виду спорту

Екстремал реалізував трюк, об'єднавши два виду спорту

Професійний британський учасник вітрильних змагань, шкіпер Алекс Томсон виконав вражаючий трюк в рамках спеціального проекту екстремальних випробувань, організованого спільно з брендом Hugo Boss.

Томсону, облаченному в елегантний класичний чоловічий костюм, вдалося виконати дивний трюк під час кайтсерфінгу біля берегів Алвора, Португалія: злетівши на висоту близько 85 метрів спортсмен потім м'яко приземлився на воду, продемонструвавши вражаючі вміння.

Свій екстремальний трюк, над реалізацією якого працювала команда з 35 професіоналів, Томсон назвав Skywalk. Він став третім небезпечним трюком, виконаним спортсменом в рамках співпраці з Hugo Boss.«Попередні два трюки, які ми реалізували досить успішно, дозволили нам сподіватися на успіх і в цей раз. Ми всі хотіли зробити щось більше. Але, безумовно, ми розуміли, що щось може піти не так. Самим небезпечним аспектом міг стати неконтрольований спуск у воду і швидкість зниження. Якщо б я спустився занадто швидко, удар об воду можна було б порівняти з ударом об асфальт. Я завжди мав пристрасть до видів спорту, пов'язаних з вітром, тому вирішив зупинити свій вибір на кайтсерфінгу. До того ж, мені було цікаво вперше в історії об'єднати два своїх улюблених виду спорту в одну незабутню пригоду», - ділиться враженнями Томсон.

З 2003 року Томсон виступає за спонсорської підтримки Hugo Boss, і на сьогоднішній день це партнерство вважається одним з найдовших в професійному вітрильному спорті.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: