25 лютого світова прем'єра в балеті – «Раймонда»

коментувати
25 лютого світова прем'єра в балеті – «Раймонда»

До 70-ти річчя першої постановки балету «Раймонда» на київській сцені вперше головні партії у виставі виконають світові зірки балету Катерина Кухар і Олександр Стоянов.

25 лютого в Національному театрі опери та балету ім. Тараса Шевченка – прем'єра в балеті «Раймонда».

Світова прем'єра балету «Раймонда» вперше відбулася в 1898 році. Після приголомшливого успіху, спектакль з'явився на головних світових сценах балету: у Великому театрі в Москві в 1900 році, в Нью Йорк сіті балет глядачі побачили виставу в 1955 році, в Лондонському Королівському балеті - з'явився в 1969 році і багато інших театрів показують цей спектакль на своїй сцені. 70 років тому в 1946 році на сцені Національного театру опери і балету ім. Т. Шевченка відбулося перше представлення балету «Раймонда» в Києві! Необхідно сказати, що в кожній країні своя історія появи на сцені вистави «Раймонда», в кожному театрі вносять свої корективи, традиції, новації у постановку. Українська балетна школа одна з найсильніших і найпопулярніших у всьому світі. Український балет – невід'ємна частина української культури.

Деякі спектаклі повинні жити вічно, і балет «Раймонда» один з них. Глядачі його люблять за барвистість, святковість і добру казку про щиру історію кохання. Тема, яка розкривається на сцені, актуальна і сьогодні. У балеті «Раймонда» в центрі сценічних подій образ дівчини, яка у своєму серці зберігає вірність коханому Жану де Брієну, в той час як він, виконуючи службовий обов'язок, захищає свою Вітчизну. У виставі присутній і любовний трикутник між Раймондою, лицарем Жаном де Брієном і сарацинським лицарем Абдерахманом.

  

Спектакль: балет «Раймонда»

Дата: 25 лютого 2016

Час: 19:00

Місце проведення: Національний театр опери та балету ім. Тараса Шевченка

Адреса: вул. Володимирська 50

  

 

Прем'єрні виконавці головних партій:

Партію Раймонди виконує Заслужена артистка України Катерина Кухар

Партію лицаря Жана де Брієна виконує прем'єр балету Національної опери України, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Стоянов

Лібрето: Віктора Яременка та Юрія Станішевського за мотивами середньовічної лицарської легенди і за сценарієм Лідії Пашкової та Маріуса Петіпа.

Хореографія: Віктора Яременка

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Також на НВ style

Також на НВ style

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: