4 грудня 2016, неділя

Зіграти за 60 секунд. Відео моментів матчу Шахтар-Рапід

Донеччани з пригодами пройшли в основний раунд Ліги чемпіонів

Український клуб пробився у груповий етап Ліги чемпіонів після перемоги над австрійським суперником по сумі двох матчів.

Після перемоги на виїзді з рахунком 1:0 донеччан влаштовувала будь-яка нічия в поєдинку, щоб пробитися в основну сітку головного єврокубка.

Вже на 10-й хвилині Шахтар відкрив рахунок завдяки Марлосу, але минуло лише три оберти секундної стрілки, як Шауб відновив рівновагу.

Ще через 10 хвилин "Гірники" виявилися в ролі наздоганяючого після голу Хофманна. Однак на 27-й хвилині донеччани зрівняли рахунок - відзначився Гладкий. Результат 2:2 зберігся до фінального свистка і констатував вихід підопічних Мірчі Луческу в груповий етап.

Огляд матчу довжиною у 60 секунд

Напередодні Шахтар пробився у груповий етап Ліги чемпіонів після гри-відповіді плей-офф раунду кваліфікації проти Рапіда, яка відбулася у Львові.