9 грудня 2016, п'ятниця

Збірна України з тенісу вийшла у фінал престижного турніру

Збірні України та Австралії після матчу в міксті

Еліна Світоліна та Олександр Долгополов пройшли у фінал Кубка Хопмана.

Збірна України обіграла вже третього суперника на турнірі, що дозволило команді Долгополов-Світоліна пройти у фінал престижного кубка, повідомляє Sport Arena.

На турнірі переможці серед збірних визначаються за підсумками трьох раундів – зустріч між жінками, зустріч між чоловіками, і мікст. Тричі українська команда програвала змішане протистояння, але в одиночних змаганнях Світоліна і Долгополов нікому не поступалися.

У вирішальному матчі збірна України здолала команду Австралії, яку представляли Ярміла Гайдошова і Ллейтон Х'юітт. Як і в попередніх зустрічах, заключна командна битва вже не мала ніякого турнірного значення.

Група А

Україна — Австралія — 2:1

Еліна Світоліна — Ярміла Гайдошова — 6:3, 6:3

Олександр Долгополов — Ллейтон Х'юітт— 4:6, 6:3, 6:4

Олександр Долгополов/Еліна Світоліна — Ллейтон Х'юітт/Ярміла Гайдошова — 6:3, 5:7, 5-10.

Збірна України пройшла у фінал Кубка Хопмана вперше з 1995 року.

У Кубку Хопмана щорічно приймає участь вісім збірних.

Раніше український тенісист у першому раунді престижного турніру обіграв сьому ракетку світового рейтингу.