6 грудня 2016, вівторок

Збірна України з хокею втратила шанси зіграти на Олімпіаді-2018 - відео

Збірна України з хокею не поїде на Олімпіаду-2018

Збірна України з хокею після поразки в матчі з Японією позбулася шансів взяти участь в Олімпійських іграх-2018 в корейському Пхенчхані.

У вирішальному матчі відбіркової групи J українці визначали переможця квартету в матчі з японцями.

Голи в цій зустрічі були забиті тільки в третьому періоді - на дві шайби, закинуті Японією, Україна зуміла відповісти лише голом Петранговського за п'ять хвилин до фінальної сирени.

У підсумку, збірна Японії стала переможцем квартету J і візьме участь у фінальному етапі відбору на Олімпіаду-2018, який запланований на вересень 2016 року.

Україна - Японія 1:2

Голи: Такагі (Осава, Ямашита), 46:19; Обара (Уено – бол.), 50:32 - Петранговський (Гніденко), 54:36

Нагадаємо, в серпні 2015 року збірну України з хокею очолив Олександр Савицький.

Раніше хокеїсти збірних України та Румунії влаштували массовою бійку під час гри - відео.