5 грудня 2016, понеділок

Закриваючи етап. Сьогодні визначаться останні учасники чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Перший матч між Ювентусом та Баварією видався багатим на події

Сьогодні, 16 березня, в рамках поєдинків-відповідей 1/8 фіналу Ліги чемпіонів о 21.45 за Києвом Барселона на своєму полі прийме Арсенал, а Баварія - Ювентус.

Барселона (Іспанія) - Арсенал (Англія)

Розклади перед грою

У першій зустрічі на полі Арсеналу перемогу здобула Барселона з рахунком 2:0. Тим самим для проходу в чвертьфінал англійській команді треба виграти з різницею в два м'ячі, якщо при цьому їй вдасться забити три голи, або ж - з різницею у три м'ячі при будь-якому рахунку.

Форма команд

Після перемоги над Арсеналом Барселона виграла у чотирьох поєдинках із чотирьох - проти Севільї (2:1), Райо Вальєкано (5:1), Эйбара (4:0) і Хетафе (6:0) в іспанській першості. Її суперник за цей час провів п'ять матчів, лише в одному з яких переміг - над Халлом в переграванні 1/8 фіналу Кубка Англії (3:0). Лондонський колектив поступився МЮ (2:3), Суонсі (1:2) в Прем'єр-лізі і Уотфорду (1:2) у чвертьфіналі кубка країни.

Коли і де дивитися матчі Барселона-Арсенал і Баварія-Ювентус

Орієнтовні склади:

Барселона: тер Штеген, Дані Алвес, Матьє, Маскерано, Альба, Бускетс, Ракітіч, Іньєста, Мессі, Суарес, Неймар

Арсенал: Оспіна, Бельєрін, Мертезакер, Косельни, Монреаль, Коклен, Эльнені, Кемпбелл, Озіл, Алексіс Санчес, Жиру

Раніше в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський Арсенал програв Барселоні з рахунком 0:2.

Баварія (Німеччина) - Ювентус (Італія)

У першому матчі, який пройшов в Італії, команди розійшлися миром з результатом 2:2. Для проходу в чвертьфінал Ювентусу необхідно вигравати з будь-яким рахунком або зіграти внічию з рахунком 3:3 чи більшою кількістю голів.

Після першої зустрічі з Ювентусом Баварія зіграла чотири поєдинки в чемпіонаті Німеччини, у двох з яких перемогла - над Вольфсбургом (2:0) і Вердером (5:0). Ще в двох - поступилася Майнцу (1:2) і розійшлася миром з дортмундською Боруссією (0:0). Туринці з тих пір також провели чотири матчі: у трьох зустрічах італійської Серії А команда виграла у Інтера (2:0), Аталанти (2:0) і Сассуоло (1:0), а також поступилася тому ж Інтеру в півфіналі кубку країни (0:3), але пройшла у вирішальний поєдинок турніру за сумою двох зустрічей.

Баварія: Нойер, Лам, Кімміх, Алаба, Бернат, Відаль, Хабі Алонсо, Роббен, Мюллер, Дуглас Коста, Левандовскі

Ювентус: Буффон, Ліхтштайнер, Барцальї, Бонуччі, Евра, Куадрадо, Хедіра, Ернанес, Погба, Мората, Манджукіч

Раніше Баварія втратила перемогу над Ювентусом, зігравши 2:2.