25 червня 2017, неділя

Гандикап оформлений. Шахтар переграв Андерлехт у першому матчі 1/8 Ліги Європи

Шахтар здобув впевнену перемогу перед візитом до Бельгії

Донецький Шахтар здобув перемогу в першому матчі 1/8 Ліги Європи проти бельгійського Андерлехта з рахунком 3:1.

З перших хвилин "Гірники" захопили ініціативу і притисли гостей до воріт. Ближче до середини тайму бельгійці вирівняли гру, але ненадовго. Шахтар остудив запал гостей двома голами.

На 21-й хвилині Дефур грубо обрізався поблизу своєї штрафної, м'яч перехопив Марлос, який вивів на ударну позицію Коваленко. З ударом Віктора Прото впорався, однак м'яч не вийшов за лицьову, Коваленко підхопив його і викотив під удар Тайсону, який вразив дальній кут воріт.

Через чотири хвилини Шахтар подвоїв рахунок. Після розіграшу кутового Феррейра віддав м'яч на Срну, який виконав точну подачу на Кучера. Олександр головою з кількох метрів розстріляв ворота Прото.

До кінця першого тайму Шахтар міг забивати ще кілька голів, але не використав свої шанси.

У другому таймі Андерлехт зумів скоротити відставання в рахунку. На 68-й хвилині після подачі з правого флангу дальню штангу замкнув Франк Ачеампонг і забив такий потрібний Андерлехту виїзний гол.

Однак Шахтар все-таки зумів зробити хороший заділ перед матчем-відповіддю. На 78-й хвилині на подачу Бернарда з кутового підключився Едуардо і головою рикошетом від поперечини відправив м'яч у ворота.