26 квiтня 2017, середа

Забивши перший за 14 років гол на виїзді, збірна Сан-Марино потролила Роналду

Сан-Марино вибухнув голом

Відзначившись у воротах Литви, національна команда карликової держави зраділа першому для себе взяттю воріт у гостях за останні 14 років.

Автором довгоочікуваного м'яча на 55-й хвилині став Маттео Вітайолі, який зумів вразити чужу рамку завдяки майстерному виконанню удару зі штрафного.

Так рахунок став 1:1, тим не менш, литовці все-таки здобули перемогу в поєдинку, забивши в доданий час на 90+2-й хвилині.

Радість з нагоди гола змусила офіційний твіттер Сан-Марино відпустити шпильку на адресу кращого футболіста світу 2014 року Кріштіану Роналду. Аккаунт вказав на те, що, на відміну від португальця, карликова збірна зуміла забити хоча б один гол у вересні.

Напередодні Австрія вийшла на Євро-2016, тоді як Іспанія обіграла Македонію. Між тим, збірна України зіграла внічию зі Словаччиною.