Степаненко (праворуч) бачить зміни в грі збірної України під керівництвом Шевченка

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко заявив про те, що робота наставника Андрія Шевченка змінила гру команди.

За словами футболіста Шахтаря, під керівництвом нового керманича жовто-сині провели два збори та кілька тренувань, але це вже призвело до зовсім іншої гри, повідомляє телеканал Футбол 1.

"Якщо є хороший тренер і хороші заготовки, то команду можна створити навіть за короткий час", - переконаний Степаненко.

Напередодні Шевченко заявив, що перемога української команди в матчі з Косово виявилася непростою, гравці працювали з повною самовіддачею.

9 жовтня відбірковий матч на чемпіонат світу 2018 року між збірними України та Косово завершився перемогою України з рахунком 3:0

У першому таймі гол забив Артем Кравець. Під кінець гри у другому таймі у ворота суперника забили Андрій Ярмоленко та Руслан Ротань.