30 травня 2017, вівторок

Степаненко підвів підсумки матчу Україна - Ісландія

Тарас Степаненко (праворуч) залишився незадоволений комбінаційною грою команди в першому таймі

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко поскаржився на погану зіграність команди в першому поєдинку відбору на ЧС-2018 проти Ісландії, яка тим самим отримувала можливість діяти на контататаках.

За словами футболіста, у грі його команди було багато плутанини, незрозумілих поперечних передач, через що суперник зміг проводити небезпечні контратаки, повідомляє телеканал Футбол 1.

"У першому таймі, зрозуміло, що не було зіграності. Начебто на тренуваннях все виходило, що нас просили, але є тренування, а є – гра", - зазначив Степаненко.

Півзахисник жовто-синіх вважає, що збірна України пропустила безглуздий м'яч, хоча у суперника були й інші моменти. У другому таймі, констатує хавбек, господарям вдалося взяти м'яч під свій контроль, діяти низом і завдяки цьому загнали ісландський колектив до власних воріт.

"Створили дуже хороший момент наприкінці гри: якщо б реалізували, могли б перемогти", - переконаний Степаненко.

За підсумками стартового матчу у відборі на ЧС-2018 наставник збірної України з футболу Андрій Шевченко заявив, що побачив багато позитивного в матчі проти Ісландії.

Напередодні команда України зіграла внічию 1:1 зі збірною Ісландії в матчі першого туру відбору до чемпіонату світу-2018.